Choose your pricing plan

Find one that works for you

  • COOK

    15$
    Every month
    Buy ingredients at a store and cook at home
     
    • Menu
    • Recipes
    • List of ingredients
  • READY TO EAT

    20$
    Every month
    Find ready to eat food that suit your nutrition requirements
     
    • Get from ready to eat services
    • Find restaurants near you